Hildebrantová Milena
Hildebrantová MilenaUčitel MŠ

V naší mateřské škole pracuji již pátým rokem. První čtyři léta jsem působila na předškolní třídě. V současné době jsem plně zaměstnána ve třídě nejmenších dětí. Dětem velice ráda vyprávím a čtu pohádky, cvičím a tančím s nimi.  Moc ráda pro ně vymýšlím zajímavé náměty na tvoření a mám radost, když to děti baví.

Vystudovala jsem SPgŠ v Karlových Varech obor vychovatelství se zaměřením na tělesnou výchovu a následně  i nástavbové studium učitelství pro mateřské školy.
Svou kvalifikaci jsem si rozšířila čtyřsemestrálním studiem  v oboru učitel odborné výchovy při Pedagogické fakultě v Plzni. 21 let jsem pak pracovala jako vedoucí učitel odborné výchovy na Střední odborné škole  obchodu a provozu hotelů zde v Karlových Varech.
Během mé pedagogické praxe jsem absolvovala různé semináře se zaměřením na předškolní, mimoškolní a školní výchovu. Práce s dětmi se věnuji přes 30 let a i když jsem již v důchodu, stále mě baví a naplňuje radostí.

Milenka je velmi veselou a zkušenou paní učitelkou, spolehlivou a vstřícnou jak k dětem, tak i ke kolegům. Snaží se pro děti udělat vše co je v jejich silách a předat jim své zkušenosti.  Nejraději relaxuje se svými vnoučátky.

Neočekávej, že všichni porozumí tvojí cestě, hlavně pokud nikdy nekráčeli tvým směrem.