Mgr. Helena Grimmerová
Mgr. Helena GrimmerováŘeditelka školy

Bezpečnost našich žáků je pro nás prvořadou prioritou. Z tohoto důvodu je budova naší školy vybavena moderními zabezpečovacími systémy, jakými jsou elektricky ovládané dveřní zámky s přístupem přes čipové karty. Budova je napojena na pult bezpečnostní agentury a všechny vnitřní i venkovní prostory školy jsou monitorovány kamerovými systémy. Tímto svým proaktivním přístupem se snažíme eliminovat vnější i vnitřní bezpečnostní rizika.

V rámci celodenního pobytu v ZŠ mohou děti využívat i přilehlou školní zahradu, která je vhodně upravena ke sportování, hrám nebo k posezení na čerstvém vzduchu. Naší snahou je také vytvářet u žáků kladný vztah k přírodě a ochraně životního prostředí. Učíme se třídit odpad a seznamujeme se s možnostmi jeho dalšího využití.